Українські навчальні заклади можуть подати заявку на безкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях

12:25
Become a Patron!

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети можуть подати заявку на безкоштовне встановлення роутерів та необхідної техніки для швидкісного інтернету в укриттях.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, на початковому етапі проєкт охоплює винятково заклади загальної середньої освіти.

Представники закладів освіти можуть подати заявку через онлайн-форму за ЦИМ посиланням.

Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, потрібно забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. Діти є надвразливими у воєнний час, тому ми маємо допомогти їм відчути себе комфортно та продовжувати робити звичні речі. Міністерство освіти та науки разом з Міністерство цифрової трансформації України спільно над цим працюють! Вже готуються до передачі та встановлення перші роутери та модеми для закладів освіти, – каже перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна. 

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці фахові комісії за участі ДСНС обстежили заклади, де можливо забезпечити укриття, всього таких шкіл – 25. Освітній процес має початися в форматі офлайн з першого вересня – там, де це можливо.

Фото – https://www.denetwerkspecialist.com/

Читайте також: У Вінниці до початку опалювального сезону планують відновити пошкоджені будинки, які постраждали внаслідок ракетних ударів по місту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.