Учениця вінницької спортивної школи здобула «бронзу» та «срібло» на Всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное

17:21
Become a Patron!

Вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, Анастасія Пенедюк, здобула «бронзу» на дистанції 200 м С-1 та «срібло» – 2000 м С-1 на XXXVIIІ Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное. Відбулись змагання цими вихідними у місті Ковель.

Як повідомляє Вінницька міська рада, цього року у змаганнях взяли участь різні вікові групи. Це, насамперед, діти від 10 років та дорослі. Загалом, були представлені 23 команди, а це понад 370 спортсменів з Вінницької, Одеської, Львівської, Івано-Франківської, Черкаської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Херсонської та Сумської областей.

Зазначено, що Анастасія Пенедюк розпочала займатись у відділенні веслування на байдарках і каное рік тому. А вже після цих змагань дівчині присвоїли її перший спортивний розряд.

Змагання організовані та проведені на високому рівні. Багато спортсменів та висока конкуренція. Анастасія Пенедюк показала гарний результат, хоча тренується всього рік. Талановита та цілеспрямована спортсменка. Це чудовий початок її виступів на змаганнях. Сподіваюсь, що два призових місця надихнуть Настю на нові, ще більші перемоги. Щиро вітаємо!, – розповідає виконуюча обов’язки директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Самбіст з Вінниччини Павло Зверько виборов бронзову медаль на Чемпіонаті Світу з єдиноборств FISU

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.