Самбіст з Вінниччини Павло Зверько виборов бронзову медаль на Чемпіонаті Світу з єдиноборств FISU

20:28
Become a Patron!

Вінницький самбіст Павло Зверько піднявся на п’єдестал Чемпіонату Світу з єдиноборств FISU, виборовши бронзову медаль у ваговій категорії до 58 кілограмів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, триває Чемпіонат з 21 по 23 вересня у місті Самсун, що у Туреччині. Змагання відбуваються із шести видів спорту: бокс, карате, муайтай, самбо, боротьба (вільна та греко-римська) та ушу.

Павло Зверько почав займатись спортом ще у віці десяти років, коли вступив до Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Хлопець захопився одним із найпопулярніших видів єдиноборств – самбо. За понад 10 років тренувань та змагань він виконав норматив майстра спорту України з боротьби самбо. У свої 20 він  є багаторазовим призером Чемпіонатів та Кубків України у різних вікових категоріях.

Зазначено, що тренер-викладач Павла – майстер спорту України з боротьби самбо Олег Бузовський.