У Жмеринці міський водоканал скидав неочищені стічні води з каналізації у річку. ФОТО, ВІДЕО

8:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Жмеринці в річку скидали неочищені стічні води каналізації міста. Наразі Держекоінспекція розраховує збитки, заподіяні державі.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомляє, що 11 серпня виявили факт скидання неочищених стічних вод у річку Баран по вул. Млиновій у Жмеринці. Води стікали з каналізаційних мереж, що експлуатуються КП «Жмеринкаводоканал».

 

 

Представники відділу інструментально-лабораторного контрольного Інспекції відібрали проби води, аби визначити вміст забруднюючих речовин.

Відносно відповідальної особи КП «Жмеринкаводоканал» складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 59 КУпАП – порушення правил охорони водних ресурсів. 

Забруднення і засмічення вод, порушення водоохоронного режиму на водозборах, яке спричиняє їх забруднення, водну ерозію грунтів та інші шкідливі явища, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 5 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Введення в експлуатацію підприємств, комунальних та інших об’єктів без споруд і пристроїв, що запобігають забрудненню і засміченню вод або їх шкідливому діянню, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, після встановлення об’ємів скинутих неочищених стічних вод, Держекоінспекція розрахує збитки, заподіяні державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Фото й відео – Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

Читайте також: У Могилеві-Подільському взяли проби води через витік нафтопродуктів у Дністер

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.