У Жмеринській районній лікарні завершили першу чергу реконструкції приймального відділення. ФОТО

11:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Жмеринській центральній районній лікарні завершили першу чергу реконструкції приймального відділення. Наразі ще облаштовують під’їзд для «швидкої» та працюють над благоустроєм території.

Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, у приймальному відділенні лікарні виконано значний обсяг робіт. Зокрема, замінили всі інженерні системи (опалення, водопостачання та водовідведення, електрика, вентиляція), обладнали пожежну сигналізацію.

 

Також відремонтували приміщення всередині лікарні, враховуючи потреби маломобільних груп населення, обладнано рецепцію, приміщення для встановлення обладнання КТ, УЗД та рентген-кабінет. Наразі ще облаштовують під’їзд для «швидкої» та працюють над благоустроєм території.

 

 

Будівельні роботи на об’єкті завершуються, готовність 1-шої черги 100%. Ще наприкінці 2020 року отримано обладнання для кабінету КТ, яке вже змонтовано. Шістнадцятого березня отримано обладнання УЗД та рентген, яке буде встановлено у квітні цього року. Оновлене відділення дасть змогу забезпечити швидке реагування на невідкладні стани, проводити якісну діагностику та, за необхідності,  проводити швидку госпіталізацію пацієнтів, – розповів голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

 

 

Додають, що у Жмеринській ЦРЛ ліжковий фонд складає 225 ліжок, з них 35 терапевтичних, 40 кардіологічних, по 5 інфекційних дорослих і дитячих, 21 хірургічних, 15 травматологічних тощо.

Ремонтні роботи відбуватимуться у дві черги. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 21 794 825 гривень. Зокрема, на роботи першої черги необхідно 13 618 66 гривень. Друга черга – 7 806 78 грн.

 

У 2020 році було профінансовано 8 899 85 грн (з держбюджету 8 368 89 грн, з місцевого – 530 96 грн).

Фото: Вінницька ОДА

Читайте також: У Вінниці на боротьбу з коронавірусом додатково виділили майже 15 мільйонів гривень

Читайте також: Хірургічний корпус лікарні ШМД у Вінниці можуть відкрити цього року. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.