Хірургічний корпус лікарні ШМД у Вінниці можуть відкрити цього року. ВІДЕО

9:55
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Хірургічний корпус лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Київській можуть відкрити вже цього року. Будівництво, яке розпочали у 2017-му, – на завершальному етапі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. Він зазначив, що там вже прокладені мережі лікувальних газів, змонтовані ліфти та частина обладнання.

Наразі робітники продовжують облаштовувати системи “чистих приміщень” (де потрібен суворий контроль показників стерильності та мікроклімату). Наприклад, безконтактні двері на вході до операційної, які відчиняються, коли спрацьовує датчик руху. Також зі слів Сергія Моргунова, саме приміщення оперблоку оздобили спеціальними HPL-панелями з гігієнічного матеріалу.

Будівельна готовність – 85%. І це стало можливим завдяки мобілізації ресурсів міста та держави. Тільки на спорудження самої будівлі з бюджету громади вже спрямували близько 70 мільйонів гривень, а це більше двох третин вкладених інвестицій. І це не враховуючи обладнання, – зазначив міський голова.

 

Новий корпус лікарні швидкої медичної допомоги – це триповерхова будівля з технічним та підвальним поверхами загальною площею 3511 м2.

– Для надання висококваліфікованої допомоги створюються найкращі умови. Тут буде все необхідне, щоб медики могли рятувати життя людей. Зокрема, і обладнані за сучасними стандартами відділення екстреної медичної допомоги та відділення інтенсивної терапії, – написав Сергій Моргунов. 

 

 

 

Зазначу, що карети швидкої заїжджатимуть безпосередньо в приміщення, це важливо при транспортуванні хворих. Адже прийматимуть у лікарні не тільки мешканців міста – надаватимуть екстрену допомогу й тим, хто постраждав у ДТП в радіусі 100 км. Тому стільки уваги приділяємо цьому стратегічному проекту. Це вимоги не лише до якості будівельних робіт, а й закупівля устаткування експертного класу. 

Наостанок мер міста зазначив: “Докладемо максимум зусиль, щоб повністю оснастити заклад і відкрити його в цьому році”.

Відео – facebook.com/SAMorgunov