У “Вінницяобленерго” представили новопризначеного очільника підприємства – Юрія Касіча

15:52
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У “Вінницяобленерго” представили новопризначеного очільника підприємства. Ним став Юрій Касіч, в кар’єрі якого – очолення правління ТОВ “Єдиний енергостандарт” і ДП “НЕК “Укренерго”.

Про це повідомляється на  фейсбук-сторінці АТ “Вінницяобленерго”.

Вказано, що Юрій Касіч починав свій шлях в галузі монтером на Київській ТЕЦ-5, згодом – диспетчером, начальником диспетчерської служби, головним диспетчером. В АТ “Вінницяобленерго” свого часу працював технічним директором (15.06.2012-15.01.2013 рр.) і генеральним директором (16.012013-15.09.2014рр.).

Крім того, він був головою правління ТОВ “Єдиний енергостандарт”і ДП «НЕК «Укренерго», а також гендиректором ПАТ “Чернігівобленерго” (2014-2015 р.р.). Вказано, що в останні роки він активно займався питаннями малої гідроенергетики.

Нагадаємо, Генеральний директор АТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук, який очолював підприємство 9 років, повідомив, що тимчасово йде з посади, а управління компанією передає Юрію Касічу. Це рішення посадовець пояснює необхідністю перерви для відновлення сил та здоров’я перед наступним осінньо-зимовим періодом.

Також нагадаємо, що минулої п’ятниці Андрій Поліщук повідомив, що складає повноваження депутата обласної ради та розповів про благодійну діяльність фонду “Енергія Відродження”.

Фото зі сторінки підприємства

Читайте також: Андрій Поліщук повідомив, що тимчасово йде з посади гендиректора “Вінницяобленерго”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.