Гендиректор “Вінницяобленерго” повідомив, що складає повноваження депутата облради

16:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

Генеральний директор АТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук повідомив сьогодні, 26 травня, що складає повноваження депутата Вінницької обласної ради. 

У дописі, який він розмістив на своїй сторінці у Facebook, Андрій Поліщук каже, що, зокрема, через депутатську діяльність не може себе повністю присвятити роботі Благодійного Фонду “Енергія Відродження”, зареєстрованого минулоріч.

– Друзі, хочу поділитися з вами важливим рішенням, яке я прийняв. Війна поставила перед всіма нами нові виклики. Нещодавно ми відзначили рік роботи нашого Благодійного Фонду “Енергія Відродження”. За цей час ми допомогли тисячам людей, як військовим, так і звичайним українцям, які потрапили в складні життєві обставини, брали активну участь у відновленні зруйнованої рашистськими обстрілами інфраструктури, знайшли низку міжнародних партнерів та донорів. А прагнемо зробити набагато більше. У той же час, є речі, які не дають мені змоги повністю присвятити себе розвитку нашого Фонду. Одна з них – це політична посада депутата Вінницька обласна Рада. Саме тому я прийняв рішення достроково припинити свої депутатські повноваження. Це дозволить мені більше сконцентруватись на розвитку Фонду та створити більше можливостей для допомоги людям. Ні я, ні моя команда нікуди не зникає. Ми продовжуємо працювати на благо Вінниччини та вінничан! Слава Україні! – йдеться в дописі. 

Андрій Поліщук був обраний до Вінницької обласної ради від партії “Українська стратегія Гройсмана”. Зазначимо, що раніше депутатський мандат склала інша депутатка від “УСГ” – Людмила Станіславенко. На березневій сесії обласної ради депутати облради 59 голосами підтримали заяву Станіславенко про складання мандату.

До слова, сьогодні, 26 травня, у Вінницькій обласній раді стало відомо, що новим депутатом облради від “УСГ” став Григорій Пуга, директор ТОВ “Краєвид Поділля”. За повідомленням на сайті ради, він увійшов до фракції “Українська стратегія Гройсмана” та став заступником голови постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. На сесії депутати також достроково припинили повноваження депутата Андрія Поліщука.

Фото – з архіву 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.