Андрій Поліщук повідомив, що тимчасово йде з посади гендиректора “Вінницяобленерго”

12:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Генеральний директор АТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук повідомив, що тимчасово йде з посади, а управління компанією передає Юрію Касічу. Це рішення посадовець пояснює необхідністю перерви для відновлення сил та здоров’я перед наступним осінньо-зимовим періодом. 

Відповідний допис Андрій Поліщук опублікував на своїй Facebook-сторінці.

Зокрема, у своїй публікації посадовець каже, що “саме вінницькі енергетики знайшли можливість відновити постачання електроенергії не тільки для вінничан, а й для інших областей України. Ми стали “запальничкою” від якої відновлювалась енергосистема України після блекауту“.

– Щодня і щоночі, попри повітряні тривоги, ми працювали, щоб в будинках було світло, а критична інфраструктура та економіка області ефективно працювала в умовах погодинних відключень. Так, не все вдавалось, але ми впорались. І ми викладались на повну. Така напружена емоційна робота негативно вплинула на здоров’я багатьох моїх колег, власне, і на моє. Тому нещодавно я клопотав перед Наглядовою Радою АТ “Вінницяобленерго” щодо виробничої перерви у моїй професійній діяльності на посаді Генерального директора. Ця перерва мені потрібна для відновлення сил та здоровʼя перед наступним важким осінньо-зимовим періодом. Я дякую за розуміння вищому керівництву АТ “Вінницяобленерго”. Передаю управління компанією та професійний колектив, який працює як єдиний і надійний механізм, досвідченому менеджеру Юрій Касіч. Саме від нього я прийняв управління нашим акціонерним товариством у вересні 2014 року, – вказано в дописі. 

Фото – з архіву “Вежі” та скріншот

Нагадаємо, минулої п’ятниці Андрій Поліщук повідомив, що складає повноваження депутата обласної ради та розповів про благодійну діяльність фонду “Енергія Відродження”.

Читайте також: Гендиректор “Вінницяобленерго” повідомив, що складає повноваження депутата облради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.