До Вінниці на “VinBookFest” завітають Ірен Роздобудько, Артем Чех і Макс Кідрук. ПРОГРАМА

10:38
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці 15-16 травня відбудеться книжковий фестиваль VinBookFest – 2021. Його зірковими гостями стануть письменники: Ірен Роздобудько, Артем Чех і Макс Кідрук.

На фейсбук-сторінці фестивалю повідомили, що цей VinBookFest шостий за рахунком, але вперше відбудеться у змішаному форматі (онлайн та офлайн). Так, протягом двох днів на Європейській площі з 12:00 до 18:00 години можна буде ознайомитися з “новинками книжкового двору” від українських видавництв, а також зробити цікаві світлини у тематичних фотолокаціях.

З анонсу заходу відомо, що для відвідувачів книжкового фестивалю чекають флешмоби та інтерактиви, лаунж-зона “Час читати”,  презентація проєктів: “Мова. Культура. Німеччина”, “Дитяча інклюзивна література”, “Мінімузей історії книги”, а також зустрічі та автографсесії з відомими сучасними письменниками.

Особисто на фестивалі будуть присутні Ірен Роздобудько, Артем Чех і Макс Кідрук. Щоб поспілкуватися з ними, потрібно попередньо зареєструватися (як це зробити – далі). А з іншою частиною письменників це Йоанна Яґелло, Ніна Фіалко і Юрій Винничук відбудуться онлайн-зустрічі.

Усі зустрічі (як онлайн, так і офлайн) будуть транслювати на фейсбук-сторінку і ютуб-канал фестивалю. Стежити за ними можна за ЦИМ посиланням.

– Завдяки послабленню карантину ми отримали можливість провести вже традиційний для нашого міста фестиваль VinBookFest – 2021. Його особливість цьогоріч – змішаний формат. Тобто, частина заходів відбудеться офлайн, а частину проведемо в онлайн-режимі, – розповіла у коментарі “Укрінформу” Тетяна Верещак, співкоординаторка фестивалю. 

 

ПРОГРАМА

Переддень фестивалю (14 травня)

Йоанна Яґелло

Йоанна Яґелло – польська письменниця, журналістка, редакторка та викладачка, авторка дитячої та підліткової прози.

Зустріч з нею відбудеться онлайн о 15:00 годині на платформі відеоконференцій Zoom з прямою трансляцією у Facebook.

Модераторка зустрічі – Анастасія Дворницька, бібліотекарка філії №11 ВМ ЦБС. Перекладачка – Божена Антоняк, мовознавиця-славістка, лексикографка, видавчиня.

Перший день фестивалю (15 травня)

Ніна Фіалко

Ніна Фіалко – українська письменниця. Найпопулярніші книжки: “Дві обручки”, “Життя ріка”, “Холодний вітер перемін”.

Зустріч з нею відбудеться на платформі відеоконференцій Zoom з прямою трансляцією у Facebook 15 травня о 13:00 годині. Модераторка зустрічі – Карпенко Ірина, бібліотекарка 1-ї категорії Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Ірен Роздобудько

Ірен Роздобудько – українська журналістка, письменниця, поетеса та сценаристка, неодноразова переможниця літературного конкурсу “Коронація слова”.

Зустріч з нею відбудеться 15 травня о 15:00 годині у Креативному просторі “Артинов”. У зв’язку з карантином кількість місць обмежена, тож охочим поспілкуватися з відомою письменницею потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням. 

Модераторка зустрічі – Мамчур Оксана, ведуча бібліотекарка філії №3 ВМ ЦБС. Пряма трансляція зустрічі відбуватиметься й на каналі фестивалю у YouTube.

Макс Кідрук

Макс Кідрук український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор бестселера “Де немає Бога”, що увійшов до короткого списку премії “Книга року ВВС 2018”, романів “Не озирайся і мовчи”, “Зазирни у мої сни”, “Жорстоке небо”, “Твердиня” і дилогії “Бот”. Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

Зустріч з Максом Кідруком відбудеться 15 травня о 17:00 годині у Креативному просторі “Артинов”.  Зареєструватися на зустріч можна за ЦИМ посиланням (кількість місць обмежена). Також пряма трансляція відбуватиметься на каналі фестивалю в YouTube.

Модераторка зустрічі Цвях Тетяна, завідувачка бібліотеки-філії №7 ВМ ЦБС.

Другий день фестивалю (16 травня)

Артем Чех

Артем Чех український письменник. Організатори фестивалю зазначають, що його художні твори вирізняються різними жанровими напрямками та стилістичними засобами: філософські мотиви, сюрреалістичні сюжети і літературні експерименти з елементами автобіографічності.

Зустріч з Артемом Чехом відбудеться 16 травня о 13:00 годині у Креативному просторі “Артинов”. Зареєструватися за захід потрібно за ЦИМ посиланням (кількість місць обмежена). Також пряма трансляція зустрічі відбуватиметься на каналі фестивалю у YouTube.

Модераторка зустрічі Столяр Тетяна, бібліотекарка філії №13 ВМ ЦБС.

Юрій Винничук

Юрій Винничук відомий український письменник, журналіст, перекладач і редактор. Його романи: “Діви ночі” (1991), “Танґо смерті” (2012), “Аптекар” (2015), “Цензор снів” (2016), “Лютеція” (2017), “Нічний репортер” (2019).

Зустріч із Юрієм Винничуком відбудеться на платформі відеоконференцій Zoom з прямою трансляцією у Facebook 16 травня о 16 годині. Модераторка зустрічі Лєбєдєва Віра, бібліотекарка 1-ї категорії бібліотеки-філії №14 ВМ ЦБС.

VinBookFest це місце зустрічі видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Фестиваль вміщує книжковий ярмарок, програму заходів і проєктів, та спрямований на популяризацію читання, естетичне виховання, розвиток літератури для мешканців Вінницької міської територіальної громади.

Афіші – facebook.com/VINBOOKFEST
Фото – з архіву Vежі

Читайте також: Про “місток аналогій між війнами з москалями” та екранізацію “Чорного ворона”: до Вінниці на “VinBookFest” завітав Василь Шкляр. ФОТО

Читайте також: Почитати у лаунж-зоні: у Вінниці стартував третій VinBookFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.