У вінницькому центрі “Квадрат” відбудеться ярмарок з виготовлення подарунків-прикрас для захисників та захисниць

19:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” 1 липня організовують ярмарок з виготовлення подарунків-прикрас для захисників та захисниць.

Як повідомляє Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, на майстер-класі кожен можливість створити особливі подарунки для Героїв.

Так, разом з майстринею Софією Доліщук можна буде виготовити чоловічі браслети з паракорду, розмальовувати та створити значки з глини, а також намалювати мотиваційні картинки.

Софія Доліщук – волонтерка, якій подобається творчість. Вже більше року проводить заняття для всіх, хто хоче творити своїми руками.

Організатори зауважують, що із собою можна взяти невеличкий подаруночок, щоб додати його до свого виробу. Це, для прикладу, вологі серветки, рушнички, рідке мило, гелі для душу, дезодоранти, піна для бриття, цікава книга. Усі сюрпризи-подарунки передадуть безпосередньо захисникам, щоб подарувати їм тепло та підтримку.

Триватиме захід з 12:00 до 16:00 у “Квадраті”, що розташований за адресою вул. Театральна, 15. До участі запрошують осіб віком від 8-ми років з попередньою реєстрацією за ЦИМ посиланням.

Браслетики робитимуть з синтетичного шнурка з нейлону – паракорду. Саме з таких шнурів раніше робили стропи парашутистів. Шнур гладкий, еластичний та міцний. Складається з безлічі переплетених між собою ниток і сердечника, який також пліток з ниток. Це дуже корисний презент, бо за рахунок своєї міцності шнурок можна буде використовувати для кріплення екіпіровки, при ремонті одягу та в інших екстремальних ситуаціях.

Фото – зі сторінки молодіжного центру “Квадрат” у Facebook

Читайте також: “Роботи, яких ще ніхто ніде не бачив”: у Вінниці відбудеться мистецька виставка “ОчеВидно”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.