“Роботи, яких ще ніхто ніде не бачив”: у Вінниці відбудеться мистецька виставка “ОчеВидно”

17:18
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці вже за декілька днів, 30 червня, відбудеться мистецька виставка “ОчеВидно”. Передбачається, що на ній будуть представлені роботи, яких ще ніхто ніде не бачив.

Про це повідомляється в телеграм-каналі креативного простору “ПІЧ” та розповів Вежі організатор виставки та митець Олексій Тимчик (OLTY).

Як зазначають представники організаторів, участь у виставці візьмуть до 20 митців. Кожен з учасників представить від 1 до 9 робіт. Представлені роботи не будуть стосуватись конкретної тематики, стилю чи жанру.

Вказано, що це вже друга така виставка у нашому місті. Так, цього разу у виставці візьмуть участь, зокрема, Олександр Покуца, Олексій Тимчик, Інна Сивак, Георгій Вербицький, Анастасія Кулик, Аня Кулик, Тетяна Токар, Костянтин Родигін, Марина Нікуленко та Паша Лавров.

Разом з тим, загальна кількість робіт поки невідома. Попри це, відвідувачі заходу зможуть придбати роботи. Вартість роботи та спрямування коштів (в тому числі, і відсоток на благодійність) визначатиме кожен художник окремо.

Відкриється виставка 30 червня (старт – о 19:00), в креативному просторі “ПІЧ”(вул. Сковороди 25). Вхід вільний, але донейт вітається. Виставка триватиме протягом двох тижнів.

Графіка зі сторінки “ПІЧі”