У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували розклад “екскурсій вихідного дня”

17:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “екскурсії вихідного дня” на квітень. Це, насамперед, майстер-класи, тематичні, пішохідні та інтерактивні екскурсії. 

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, кожен зможе власноруч розписати писанку, почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів про історію становлення оселі католицьких орденів.

Також ви зможете “потрапити разом з мамонтом Вінні у льодовиковий період”, освоїти палеолітичні техніки полювання, навчитися виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь. Крім цього, спробуєте створити свій мистецькій витвір у вигляді витинанки й багато іншого.

Заходи розпочнуться 1 квітня (субота) з майстер-класу з писанкарства, який відбудеться ще 8 квітня. Водночас, майстер-клас з витинанки “Подих весни” організовують 2 квітня.

Що стосується екскурсій, то тематична екскурсія “Зброя та військове спорядження” буде 9 квітня, інтерактивна екскурсія для дітей “Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле” – 22 квітня, а “Археологічні мандри: урок виживання” – 29 квітня. Зокрема, пішохідну екскурсію “Фортифікаційні споруди Вінниці” організовують 23 квітня, а “Мури. Погляд крізь віки” – 30 квітня.

Зазначено, що вартість квитка на інтерактивну та тематичну екскурсію становить 50 гривень, на пішохідну екскурсію – 100 гривень. Квиток на майстер-клас з витинанки – 50 гривень, а на майстер-клас з писанкарства – 100 гривень.

Реєстрація обов’язкова за номером телефону – 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00).

Ілюстративне фото – www.dolesko.com,

фото – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook

Читайте також: «Офіс туризму Вінниці» анонсував нові екскурсії на квітень. РОЗКЛАД

Читайте також: Вінницький театр імені Садовського анонсував репертуар на квітень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.