У Вінницькому музеї моделей транспорту сьогодні влаштовують безкоштовні екскурсії для дітей

10:52
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні, 1 червня, у Вінницькому музеї моделей транспорту діти зможуть потрапити на безкоштовні екскурсії. Так, крім “класичних” моделей, у закладі можна побачити рухому модель залізниці чи колекцію ляльок від майстринь з різних куточків світу.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Центру історії Вінниці, безкоштовний вхід для дітей організували з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, який святкують сьогодні.

 

– Якщо ви раніше не мали нагоди завітати на виставку – скористайтесь пропозицією, ви будете вражені розмаїттям моделей та колекцій; хто вже бував раніше – обов’язково забігайте знову, адже це саме те місце, де щоразу можна побачити щось нове (наприклад, рухому модель залізниці чи неймовірну колекцію ляльок від майстринь з різних куточків світу), – повідомляють на сторінці.

Відвідати Вінницький музей моделей транспорту (вул. Соборна, 64) діти та дорослі можуть сьогодні, 1 червня, з 12:00 та орієнтовно до 18:00. Вхід для дорослих коштує 30 гривень, для дітей (до 18 років) цього дня вхід безкоштовний.

Нагадаємо, у квітні у вінницькому музеї моделей транспорту збирали моделі автівок з відомих кінофільмів, щоб влаштувати виставку.

 

Фото з архіву Vежі та сайту ВМР

Читайте також: Єдиний у Європі: у Вінниці відкрився музей-рекордсмен із найбільшою колекцією моделей транспорту. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці презентували мініатюрну модель частини Замостя 50-х років минулого століття. ФОТО

Читайте також: У вінницькому музеї збирають колекцію моделей автомобілів з відомих фільмів. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.