У вінницькому краєзнавчому музеї відбудеться майстер-клас з плетіння з природних матеріалів

16:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 3 червня відбудеться майстер-клас з плетіння з природних матеріалів.

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, плетіння з природних матеріалів – це найдавніший вид ремесла. Він був широко відомий на території України від первісних часів до сьогодення. Вироби майстрів охоплювали майже всі види діяльності. Це архітектура, одяг, меблі, предмети господарство та багато іншого.

Сучасні майстри використовують ці вміння для створення вишуканих виробів і для проєктів образотворчого мистецтва. Тому про можливості матеріалів і технік, про абетку плетіння розкаже викладач Центру дитячої та юнацької творчості «Барви України» Іван Тесленко. Під його керівництвом учасники та учасниці заходу зможуть зробити перші кроки в опануванні давнього і модерного виду творчості.

Загалом в експозиції представлені роботи учнів Івана Тесленка. Це плетені з лози та соломки кошики, тарілі, сумочки, декоративні квіти, навіть предмети інтер’єру.

Зазначено, що в рамках роботи VІІІ Молодіжної бієнале українських традиційних ремесел заплановано провести програму майстер-класів з різних видів і технік народного мистецтва за участю відомих майстрів Вінниччини.

Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням або за телефоном – 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00). Вартість участі у майстер-класі – 70 гривень. Розпочнеться він о 12:00.

Організатори просять усіх, хто зареєструвався, та з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсію, зняти реєстрацію за вказаним телефоном.

Фото – www.volynnews.com

Читайте також: У Вінниці у рамках АртКлубу «Твори з BYVI» в червні організовують три майстер-класи

Читайте також: Тур для всієї сім’ї та мандрівки для дітей: «Офісу туризму Вінниці» опублікував розклад екскурсій та турів на червень

Читайте також: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на червень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.