У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо облаштування пішохідного переходу біля ЖК “Барський”

12:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани просили міську владу облаштувати пішохідний перехід та кнопковий світлофор через Барське шосе до новобудов ЖК “Барський”. Петицію підтримали понад 350 містян й у міській раді відповіли, чи це можливо зробити. 

У березні вінничанка Руслана Кобзар зареєструвала петицію до міської влади з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася після побудови ЖК “Барський”. Авторка петиції зазначила, що наявні пішохідні переходи розташовані на достатньо великій відстані від житлового комплексу, тому, з її слів, люди шукають простіший, найлегший перехід, наражаючи на небезпеку і себе, і водіїв.

Це звернення підтримали 357 людей і сьогодні, 16 квітня, у міській раді опублікували відповідь. Зазначили, що департаменту архітектури та містобудування міської ради надано дозвіл на розробку містобудівної документації – детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця.

– Вказаною документацією опрацьовуються питання комплексної забудови території, в тому числі організація транспортного та пішохідного руху на даній території. Документація відповідно до чинного законодавства підлягає проходженню процедури громадських слухань.

Пояснили, що розробка проектних рішень щодо організації транспортної інфраструктури по Барському шосе можлива лише після затвердження вищевказаної містобудівної документації.

Читайте також: У Вінниці просять зробити реконструкцію “Райдуги” в центральному парку. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.