Вінничани просять облаштувати регульований пішохідний перехід на Барському шосе. ПЕТИЦІЯ

10:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію з проханням облаштувати пішохідний перехід через Барське шосе до новобудов ЖК “Барський”. Також там просять встановити кнопковий світлофор. 

Авторка петиції Руслана Кобзар зазначає, що наявні пішохідні переходи розташовані на достатньо великій відстані від цього ЖК, і шлях від них до будинків є не зовсім безпечним та легким. Тому, з її слів, люди шукають простіший, найлегший перехід, наражаючи на небезпеку і себе, і водіїв.

Люди, які мешкають у новому мікрорайоні, щоб дістатися міста, або навпаки потрапити додому мають перейти Барське шосе. Проблема в тому, що відстань від зупинки трамваю до найближчого пішохідного переходу достатньо велика для абсолютної більшості громадян (особливо для людей похилого віку та дітей), а також небезпечна, оскільки не освітлюється, немає тротуару та не розчищені хащі обочини, тож вони перетинають дорогу по найкоротшому шляху наражаючи на небезпеку себе та водіїв, що рухаються трасою, що в майбутньому призведе до аварійної ситуації на дорозі, йдеться у тексті петиції.

У зв’язку з цим авторка петиції пропонує встановити світлофор за викликом (з кнопкою) та облаштувати пішохідний перехід на ділянці дороги між трамвайною зупинкою “вулиця Стельмаха” та гаражним кооперативом. На думку Руслани Кобзар, це зменшить чи взагалі унеможливить там аварійні ситуації.

Підтримати петицію можна протягом 14 днів за ЦИМ посиланням. 

Нагадаємо, що подібну петицію реєстрували у жовтні 2019 року. Вона набрала понад 360 голосів (більше, ніж потрібно для офіційного розгляду), і у відповіді на петицію авторці запропонували “ініціювати звернення від голови Якушинецької ОТГ на адресу Вінницької міської ради для спільного розв’язання зазначеного питання”.

Ілюстративне фото – kyiv-city.com

Читайте також: У Вінниці пропонують облаштувати огородження вздовж алеї по вулиці Замостянській. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.