У вінницькій лікарні імені Пирогова провели надскладну операцію з видалення великих паразитарних кіст печінки

11:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І. Пирогова провели надскладну операцію на печінці пацієнта та успішно видалили великі паразитарні кісти, що були виявлені в органі. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова, командою хірургів ВОКЛ ім. М.І.Пирогова на чолі з Васильєвим Олегом Валентиновичем успішно виконано надскладне високотехнологічне оперативне втручання – розширену правобічну гемігепатектомію (видалення 5,6,7,8 сегментів печінки) з резекцією та реконструкцією нижньої порожнистої та ворітної вени, резекцією Спігельової долі першого сегменту печінки.

– Пацієнт звернувся зі скаргами на біль в епігастрії, підвищення температури тіла, пожовтіння шкіри та склер. Після дообстеження верифікували діагноз ехінококових кіст печінки. Великі паразитарні кісти стиснули жовчні протоки, спричинили біліарну гіпертензію, почалось запалення жовчних проток (холангіт) та спайковий процес, стінка кісти вросла в великі магістральні судини (нижньої порожнистої та ворітньої вени), жовчні протоки, – кажуть в лікарні. 

 

 

Наразі, після проведення операції, пацієнт вже виписаний зі стаціонару додому та почувається добре.

Нагадаємо, в травні у Вінницькій “пироговці” провели унікальну високотехнологічну кардіохірургічну операцію.

Фото – з Facebook-сторінки ВОКЛ імені М.І. Пирогова

Читайте також: У вінницькій лікарні імені Пирогова провели унікальну високотехнологічну кардіохірургічну операцію

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.