У вінницькій лікарні імені Пирогова провели унікальну високотехнологічну кардіохірургічну операцію

16:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині провели унікальну для Вінницького регіону високотехнологічну кардіохірургічну операцію – ендоваскулярне протезування абдомінального відділу аорти.

Як повідомляє Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова, операцію малоінвазивного рентген-ендоваскулярного протезування черевного відділу аорти пацієнту з гігантською аневризмою інфраренального відділу черевної аорти виконали:

– спеціалісти Центру серцево-судинної хірургії Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова

– завідуючий Відділення рентген-ендоваскулярних методів лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова – Дітківський Ігор Олександрович.

 

Вказано, що це захворювання – життєво небезпечне. Є високий ризик розриву аневризми черевної аорти та фатальної кровотечі. В цьому випадку догоспітальна летальність досягає 60%.

Йдеться, що застосування малоінвазивних методик ендоваскулярного лікування таких захворювань дозволяє мінімізувати ступінь хірургічного втручання та скоротити період відновлення після операції.

Фото – зі сторінки Вінницької обласної лікарні імені Пирогова у Facebook

Читайте також: У вінницькій лікарні ім. М.І.Пирогова вперше здійснили одну з найскладніших кардіохірургічних операцій у світі

Читайте також: У Вінниці кардіохірурги видалили з працюючого серця два металеві уламки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.