У вінницькій кав’ярні відкрилась виставка прихваток, ковдр та ляльок-мотанок. ФОТО

11:22
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Лялька-шестиручка, ковдра “Фламенко” та десятки строкатих прихваток – в одній із вінницьких кав’ярень відкрили “затишну” виставку. 

Нещодавно у вінницькій кав’ярні “Синій Кактус” стартувала виставка робіт ручної роботи від вінницької майстрині Лариси Казанцевої. Серед виставлених робіт – різного розміру ляльки-мотанки, різнобарвні ковдри та десятки строкатих прихваток.

 

 

 

За словами авторки, такі вироби вона шиє із клаптиків тканини, які залишилась від пошиття інших виробів. Інколи жінка докупляє речі потрібного кольору чи з цікавим принтом у стокових магазинах, а для ляльок-мотанок використовує тканину зі свого улюбленого одягу, який вже зносився.

– Коли багато шиєш, залишається багато маленьких обрізків. Їх на велике діло не пустиш, тому в мене збирається великий мішок таких обрізків. У мене не підіймається рука їх викидати.

Один з експонатів – “лялька-шестиручка”. Як пояснила пані Лариса, для виготовлення такої особливої ляльки потрібно використовувати тканини “з речей, які любиш”. Вона каже, що виготовлення таких оберегів забирає багато сил, зазвичай на створення одного йде два-три дні.

 

Ідею для ковдри “Фламенко”, яка нагадує велику картину в стилі авангард, авторка підгледіла в журналі. Виготовлена ця ковдра в техніці “печворк” та “аплікація”, на ній різні форми та фігури нашиті на золотисту тканину. Пані Лариса каже, що робота з тканинами дуже вибаглива: поки не зшиєш усі частинки разом, важко зрозуміти, чи кольори та форми “заграють” разом у готовому виробі.

 

 

 

Виставка триватиме у “Синьому Кактусі” (вулиця Соборна, 44) ще кілька тижнів, з 10:00 по 23:00, вхід вільний. Деякі вироби можна придбати.

Фото Марини Сербінович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.