У Вінницькій громаді облаштовують нову поліцейську станцію, що обслуговуватиме чотири села

18:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

На території Гавришівки облаштовують нову поліцейську станцію, яка обслуговуватиме населення чотирьох сіл: Гавришівки, Стадниці, Великих та Малих Крушлинців. Раніше подібну станцію в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади” вже запустили у Вінницько-Хутірському окрузі.

Про це йдеться на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Готуємо приміщення для ще одного офісу офіцерів громади. Своїх “шерифів” матимуть і мешканці Стадницького старостинського округу. Поліцейська станція базуватиметься у Гавришівці. Люди знатимуть, що можуть звернутися до своїх офіцерів, які постійно поруч і готові допомогти, – зазначається в дописі мера.

Міський голова додає, що місто подбало про те, аби в офіцерів був спецтранспорт та комфортні умови для роботи. Відомо також, що подібні офіси в перспективі можуть облаштовувати і в новозбудованих мікрорайонах.

 

 

Як додають на Facebook-сторінці Вінницької міської ради, посилаючись на слова Сергія Моргунова під час зустрічі з правоохоронцями, рішення щодо Стадницького старостинського округу було ухвалено на минулому тижні. Відтак, за рахунок міського бюджету мають відремонтувати відповідне приміщення для поліцейського офісу. Далі розглядатимуть питання щодо придбання автомобіля.

Мер також зазначив, наразі до Ситуаційного центру під’єднано більш як 1000 камер, а мережа відеонагляду постійно збільшується, щоб охопити якомога більше публічних місць. Це дозволяє правоохоронцям оперативно отримувати інформацію, необхідну для попередження чи розкриття правопорушень. Разом з працівниками Ситуаційного центру чергують працівник патрульної поліції, також інших екстрених служб. І це дає можливість більш якісно координувати дії та приймати виважені рішення. З початку року завдяки Ситуаційному центру зафіксували 10 350 правопорушень.

Фото – з Facebook-сторінок Сергія Моргунова та Вінницької міської ради, головне фото – lviv.travel

Читайте також: У Вінницьких Хуторах відкрили поліцейську станцію для офіцерів громади. ФОТО

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.