У Вінницьких Хуторах відкрили поліцейську станцію для офіцерів громади. ФОТО

14:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 11 серпня, на території Вінницьких Хуторів відкрили поліцейську станцію. Надалі планують створення такого ж офісу для Стадницького округу.

У новоствореній поліцейській станції працюватимуть двоє офіцерів громади, повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook. Окрім Вінницьких Хуторів, вони також будуть дбати про спокій і порядок у Писарівці та Щітках.

 

– Правоохоронці пройшли спеціальне навчання у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади». Головна мета – бути ближчими до населення та вміти комунікувати. Саме цього очікують люди, – йдеться у дописі. – Створення безпечного середовища – один з пріоритетів Стратегії «Вінниця 3.0». Тому ми підтримали новий проект, і реалізуємо його у партнерстві з Національною поліцією. Громада забезпечила приміщення для поліцейського офісу та його оснащення. Спільно з Нацполіцією вирішимо питання щодо транспорту для поліцейських громади.

 

Додають, що також працюють  над створенням такого ж офісу для Стадницького округу.

 

Поліцейський офіцер громади – це крок у реформі Національної поліції. Його основна ціль – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У січні стартує набір поліцейських офіцерів громади в ОТГ Вінницької області

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.