У Вінницькій громаді 14 липня оголосили Днем жалоби

14:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 14 липня оголосили Днем жалоби. В цей день на території громади буде приспущено Державний Прапор, а також обмежено проведення розважально-концертних заходів і заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, й в громадському транспорті.

Відповідне розпорядження міського голови опубліковано на сайті міськради.

Так, в розпорядженні вказано, зокрема, наступне:

“1. Оголосити в Вінницькій міській територіальній громаді 14 липня 2023 року Днем жалоби.
2. На знак скорботи за загиблими у День жалоби на всій території Вінницької міської територіальної громади забезпечити приспущення Державного Прапору України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій.
3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, які знаходяться на території Вінницької міської територіальної громади, долучитись до вшанування пам’яті загиблих у День жалоби та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.
4. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
5. Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю міської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації”.

Контроль за виконанням цього розпорядження міський голова залишив за собою.

Нагадаємо, 14 липня 2022 року росіяни завдали удару трьома крилатими ракетами типу “Калібр” по Будинку Офіцерів та площі Перемоги. Внаслідок атаки загалом загинуло 29 людей, в тому числі – діти. На знак пам’яті жертвам російського терору у Вінниці встановлять пам’ятний знак – композицію із зображенням голубів, які летять в небо, а поруч облаштують зелену зону. Зокрема, планується висадити 29 сакур. В червні розпочались підготовчі роботи на площі Перемоги.

Також нагадаємо, що 14 липня у Вінниці відбудеться акція  “Янголи пам’яті”, приурочена до роковин російського теракту. Планується створити контур літака з людських силуетів, використовуючи патріотичні кульки.

Ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

Читайте також: “Янголи пам’яті”: у Вінниці відбудеться захід до роковин теракту 14 липня

Читайте також: У Вінниці на площі Перемоги розпочались підготовчі роботи до встановлення пам’ятного знаку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.