У Вінниці зареєстрували петицію з проханням збудувати школу на Академічному

7:50
Автор: Vежа

У Вінниці зареєстрували петицію з проханням збудувати школу в мікрорайоні Академічний. У ній пропонують вже наступного року виділити на це кошти.

Авторка цієї петиції Ірина Українець вважає, що мікрорайон ще не забудований навіть наполовину, але кількість учнів кожної вікової категорії вже достатня для заповнення школи.

Жителі цього мікрорайону за місцем проживання відносяться до гімназії №24 (нова школа на Поділлі). Минулого року до гімназії вступило 9 перших класів (у той час вул. Пирогова входила у список тих, хто навчатиметься в гімназії). Цього ж року вулицю Пирогова віднесли до школи №16. Але й це не допомогло. Навіть за таких умов гімназія у 2021 році “набрала” 10 перших класів, встановивши рекорд у Вінниці. Думаю, не потрібно уточнювати, що школа на таку кількість класів не розрахована. Через цю ситуацію не всі класи мають групу продовженого дня. Як справлятись працюючим батькам у такому випадку, невідомо, – йдеться у тексті звернення.

Авторка петиції стверджує, що забудова школи на Академічному однаково планується, тож пропонує прискорити цей термін виділити кошти вже наступного року та розпочинати будівництво.

Вважаю потребу забудувати школу на Академічному терміновою та невідкладною, – зазначила Ірина Українець.

Станом на ранок 18 жовтня ця петиція набрала 153 підписи із 350 необхідних для її розгляду. До кінця збору підписів залишилось 9 днів.

Ілюстративне фото – krot.mobi

Читайте також: В уряді відзначили вінницьку гімназію як «зразок використання інноваційних підходів»

Читайте також: Скеледром і гамаки для флай-йоги: як виглядає дитячий садочок №33 на Тяжилові. ФОТО

Читайте також: «Розумне» водопостачання та автоматизована вентиляція: у Вінницьких Хуторах оснащують новий садочок

Читайте також: У Вінниці до кінця року планують добудувати новий корпус садочку на вулиці Зерова. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.