В уряді відзначили вінницьку гімназію як «зразок використання інноваційних підходів»

10:21
Автор: В'ячеслав Луцков

Міністерство розвитку громад та територій відзначило вінницьку школу-гімназію №24 на Поділлі. Навчальний заклад визнали зразком використання інноваційних підходів в освітній галузі серед “проектів “Великого будівництва”.

Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

 

 

Зазначається, що Міністерство розвитку громад та територій з нагоди завершення будівельних робіт у 100 школах, вирішило відзначити найкращі зразкові проекти у декількох номінаціях:

– Школа «Поділля» у місті Вінниця, як зразок використання інноваційних підходів в освітній галузі.
– Ліцей № 1 в місті Зміїв, Харківської області, як найпотужніший об’єкт (близько 1600 учнів отримали покращені умови навчання).
– Навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» – за зразкову інклюзивну базу для учнів.

На сайті КМУ зазначається, що на Вінниччині вже завершили роботи у п’яти з п’яти запланованих шкіл в межах так званого “Великого будівництва”.

Підкреслимо, що гімназію №24 почали будувати задовго до приходу до влади команди Володимира Зеленського та появи відповідної програми – до прикладу, фундамент для навчального закладу уклали у 2015 році.

Нагадаємо, ми вже розповідали про окремі аспекти наповненості школи. Так, шкільна їдальня, що розташована на першому поверсі, розрахована на 250 людей. На кухні облаштоване сучасне енергозберігаюче обладнання, зокрема 11-рівневий пароконвектомат.

Для видачі їжі також облаштували мармітні лінії роздачі, які дозволяють зберігати їжу теплою. В майбутньому в їдальні можуть застосувати систему “шведського столу”.

Два спортзали призначені для командних видів спорту – для волейбольних та баскетбольних матчів. Окремо є гімнастичний зал, а ще – роздягальні з душовими.

Стадіон для мініфутболу (42х24 м) має штучне покриття, поруч розміщений глядацький сектор. На баскетбольному майданчику (26х15) можна грати теніс та бадмінтон. Окремо облаштовані два волейбольних майданчика. Підготовка з легкої атлетики передбачає зону для стрибків з місця та в довжину, а також – бігові доріжки з гумовим покриттям на 100 та 200 метрів.

Крім цього, в школі встановлене відеоспостереження.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Нагадує кафе: показали, як виглядає їдальня та кухня нової школи на Поділлі. ВІДЕО

Читайте також: Нова школа на Поділлі: у Вінниці показали, як виглядає спортивне ядро закладу. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.