У Вінниці зареєстрували петицію з проханням запустити муніципальний автобус по вулиці Янгеля

13:15
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці зареєстрували петицію, у якій просять запустити муніципальний автобус по вулиці Янгеля, або змінити один із наявних маршрутів (№20 чи №30) таким чином, щоб він пролягав цією вулицею.

Автор петиції Максим Кучерявий зазначає, що вулиця Академіка Янгеля є важливою транспортною артерією Замостянського району, однак зараз на відрізку від вулиці Київської до вулиці Замостянської нею рухаються лише приватні перевізники у тісних малогабаритних автобусах, а також тролейбус №15. Натомість наявні маршрути муніципального автобуса пролягають вулицею Київською, і на думку автора петиції, дублюють таким чином маршрути тролейбусів.

В районі вул. Янгеля розташовано багато житлових будинків, Кооперативний інститут, спорткомплекс “СКА”, Центральний стадіон, Прозорий офіс, школи та дитячі садки. Тому попит на громадський транспорт є досить високим, – йдеться у тексті петиції.

Також там зазначається, що наразі потреба у муніципальних автобусах стає ще більшою, адже враховуючи вимоги соціального дистанціювання під час карантину, “дотримуватись правил перевезень у маршрутках значно складніше”.

Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням ще протягом 14 днів. Станом на 13:00 25 травня її підписало 15 осіб.

Фото – e-dem.in.ua

Нагадаємо, що з 22 травня громадський транспорт Вінниці відновив перевезення всіх пасажирів. Їздити можна без спеціальних довідок, але епідеміологічні умови перевезень залишаються такі ж:
– кількість пасажирів не має перевищувати дозволену в паспорті транспорту,
– вхід лише в масках, а за умови великого наповнення транспорту – тільки через передні двері,
– розрахунок безготівковий.

Ілюстративне фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.