Без перепусток: громадський транспорт Вінниці відновив перевезення всіх пасажирів

14:14
Автор: Олеся Яненко

Відсьогодні у вінницькому громадському транспорті не будуть вимагати спеціальні перепустки – про це повідомив Генеральний директор комунального підприємства “Вінницька транспортна компанія” Михайло Луценко.

За його словами, відновилися перевезення усіх пасажирів без обов’язку пред’являти перепустки на підставі рішення Кабінету Міністрів та обласної комісії.

Відтак, відсьогодні пасажири можуть користуватися вінницьким громадським транспортом без спеціальних довідок. Попри це, епідеміологічні умови перевезень залишаються такі ж – кількість пасажирів не має перевищувати дозволену в паспорті транспорту, вхід лише в масках, розрахунок бажано безготівковий, за умови великого наповнення транспорту – вхід тільки через передні двері.

Як ми писали раніше, оплачувати проїзд у громадському транспорті готівкою можна бути лише “в крайньому разі”, натомість для пасажирів доступні різні форми безготівкової оплати – “Муніципальною карткою вінничанина”, безконтактними банківськими картками, платіжними картками за допомогою пристроїв з технологією NFC, через SMS та QR-код.

Нагадаємо, що відсьогодні в Україні стартує другий етап виходу з карантину – він триватиме до 22 червня. Серед основних послаблень – відновлення пасажирського перевезення у внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Читайте також: В ОДА пояснили, як відновлять роботу громадського транспорту на Вінниччині

Читайте також: “В крайньому разі”: комунальники вкотре пояснили, чи можна розрахуватися готівкою за проїзд у громадському транспорті Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.