У Вінниці запрацював Донецький обласний дитячо-молодіжний центр. ФОТО

22:04
Become a Patron!

У Вінниці запрацював Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, який розташований по вулиці Соборна, 72.

Як повідомляє Вінницька обласна рада, дитячо-молодіжний центр – двічі релокований: спершу до Краматорська, а тепер до Вінниці.

 

Вінниця – гостинне місто. Ми знаємо це по нашому Донецькому університету ім.Стуса. Крім того, тут розташований дуже великий молодіжний центр – «Квадрат», один з найкращих в Україні. Станом на 24 лютого у нас був 131 молодіжний центр. На жаль, 30 молодіжних центрів зараз повністю зруйновано, під обстрілами загинули 2 директори молодіжних центрів. Частину закладів ми все ж евакуювали. І ми дуже вдячні, що ви прийняли наш молодіжний центр, розмістили у центрі міста. Хочемо, аби центр взяв участь в усіх заходах, – каже начальниця управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

 

Зазначено, що приміщення для Центру надала обласна Рада і воно буде використане як вільний простір для дітей та молоді під назвою «Соборний». На сьогодні у молодіжному просторі працюють шість працівників. Вони організовують проведення розмовних клубів з української та англійської мов, заняття з йоги, різноманітні майстер-класи, тренінгові програми для молодіжних працівників, арт-терапевтичні заняття, тренінгові програми для молодих батьків ВПО.

За словами голови обласної Ради Вячеслава Соколового, дитячо-молодіжний центр і вінницькі заклади для молоді будуть працювати спільно для усіх, хто хоче розвиватися в молодіжному середовищі. Так, він подарував центру розвиткові настільки ігри.

Зокрема, міський голова Вінниці Сергій Моргунов зауважив, що для центру корисною буде співпраця з релокованими підприємствами, адже це перспектива працевлаштування молоді:

Сьогодні є запит. У Вінниці 170 релокованих підприємств з різних областей, у тому числі з Маріуполя, Донецької та Харківської областей. І сьогодні є певний дефіцит кадрів. Думаю, що це буде корисна співпраця.

Також керівниця обласного молодіжного центру «Квадрат» Анастасія Молдован запевнила у підтримці колег з релокованого закладу:

Ми дуже раді співпраці. Думаю, у нас буде багато спільних заходів. Зараз ми працюємо над тим, щоб молодіжні простори з’явилися у кожній із 63 територіальних громад Вінниччини. Тож спільної роботи буде багато, і це буде така стратегія, коли ми посилюватимемо один одного.

Нагадаємо, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр працює в напрямі неформальної освіти, через тренінги, форуми, виїзні семінари. Вони мають на меті формування у молоді надпрофесійних, соціальних, лідерських навичок, пов’язаних з творчим і критичним мисленням. Крім цього, робота центру спрямована на вільний, творчий, інтелектуальний, духовний розвиток дітей та молоді, доступності позашкільної освіти, здійснення патріотичного виховання, збереження та розвиток мережі закладів позашкільної освіти.

На базі Центру регулярно відбуваються різноманітні тренінги та заняття.

Відстежувати інформацією та події від Центру можна на його сторінках у Фейсбук та Інстаграм.

Фото – Вінницька обласна рада

Читайте також: У Вінниці незабаром розпочне роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.