У Вінниці незабаром розпочне роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

14:26
Become a Patron!

У Вінниці незабаром розпочне роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, який через повномасштабне вторгнення вимушено виїхав з Краматорська. Центр буде розташований по вулиці Соборній, 72.

Як повідомляє Вінницька обласна рада, постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури погодила оренду чотирьох приміщень для Центра на пільгових умовах.

(…)Ми почали шукати приміщення для переселення центру і головним критерієм при відборі була логістична доступність. Тому підібрали приміщення в самому центрі міста на вулиці Соборній. Поряд – центр «Я-Маріуполь» та обласний молодіжний центр «Квадрат». Донецький обласний дитячо-молодіжний центр переїхав з Краматорська, їм вдалося вивезти усе своє майно. Тому після облаштування приміщень протягом двох тижнів, після завершення усіх організаційних питань, центр офіційно відкриється, – розповідає заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Зазначено, що Донецький обласний дитячо-молодіжний центр працює в напрямі неформальної освіти, через тренінги, форуми, виїзні семінари. Вони мають на меті формування у молоді надпрофесійних, соціальних, лідерських навичок, пов’язаних з творчим і критичним мисленням. Крім цього, робота центру спрямована на вільний, творчий, інтелектуальний, духовний розвиток дітей та молоді, доступності позашкільної освіти, здійснення патріотичного виховання, збереження та розвиток мережі закладів позашкільної освіти.

Зокрема, заступник голови обласної Ради нагадав, що у Вінниці працює ще один навчальний заклад із Донецька – Донецький національний університет імені Василя Стуса:

Є безліч проєктів, які можуть бути реалізовані спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат», Координаційною радою з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді та представниками молодіжних структур територіальних громад області. Тому роботи буде багато, але найголовніше – наша перемога і мир в країні.

Фото – Вінницька обласна рада

Читайте також: У Вінниці запрацювало підприємство “УКпостач”, релоковане з Харківщини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.