У Вінниці за тиждень патрулювання Південного Бугу зафіксували понад 30 порушень. ВІДЕО

14:06
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці менш ніж за тиждень муніципальний річковий патруль зафіксував 27 порушень за забруднення прибережної смуги та міських пляжів. Ще 7 протоколів склали на водіїв суден.

Про це розповідає “Суспільне”. Як ідеться у сюжеті, патрулюють акваторію річки Південний Буг, а саме територію від окружної дороги Стрий-Тернопіль–Кропивницький-Знам’янка до Сабарівської ГЕС. Складають адміністративні протоколи за порушення правил благоустрою, штраф – від 360 гривень до 1700.

Штрафують і судноводіїв за відсутність документів на транспорт – свідоцтва на право власності, посвідчення судноводія, технічного формуляра та реєстрового документа (техогляд). Окрім цього, перевіряють рятувальні засоби.

– Вони мають бути в повному обсязі – і рятувальний засіб для тих, хто в судні, і для тих, хто може потребувати допомоги поза судном, – каже фахівець відділу контролю морської адміністрації Роман Васкевич.

 

 

З початку роботи (11 червня) патруль склав сім протоколів на судноводіїв. Кажуть, що штрафують не всіх, спочатку – попереджають. Патрульна поліція, яка входить до рейдової групи, може оштрафувати, наприклад, судноводіїв у нетверезому стані. За кілька днів оштрафували одного такого водія, за це передбачений штраф від 17 тисяч гривень.

Вперше муніципальний патруль почав працювати на річці з літа 2019 року. Річкові рейди триватимуть до осені.

Як ми писали раніше, в рейдовій групі патрулюють: працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.

Фото на головній – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці відновили роботи з очищення Південного Бугу

Читайте також: У Вінниці розпочали патрулювання річки Південний Буг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.