У Вінниці розпочали патрулювання річки Південний Буг

17:11
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 11 червня, Муніципальний патруль розпочав роботу на річці Південний Буг.

Як ідеться на фейсбук-сторінці “Муніципальна варта м. Вінниця”, патруль впродовж літнього сезону щоденно охоронятиме акваторію Південного Бугу в межах міста. Зазначається, що минулого літа патруль склав 36 адміністративних протоколів.

Про правопорушення на воді просять повідомляти до Ситуаційного центру за телефоном 067-4-102-101 або до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» — 15-60.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, в рейдовій групі: працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.

– 10 червня, під час засідання виконавчого комітету ми затвердили Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Державною службою морського та річкового транспорту України. А сьогодні розпочинаємо патрулювання. Як і минули роки, патруль буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден та перевірятиме їх посвідчення, – розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

 

 

Фото з сайту ВМР

Читайте також: З кухнею і кімнатою відпочинку: на Вінниччині відкрили першу поліцейську станцію. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.