У Вінниці з’явилися ще 40 нових вакансій на суспільно корисні роботи для безробітних

14:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з’явилися ще 40 нових вакансій на суспільно корисні роботи для безробітних.

Як повідомляє Вінницька міська рада, цими замовниками стали громадська організація «ВПО України» та Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих УТОС.

– Ми продовжуємо працювати над зміцненням економічної стійкості громади, де важливу роль відіграє і ситуація на ринку праці. Саме з метою працевлаштування людей, які через ті чи інші обставини залишилися без роботи, міська рада спільно з колегами з Центру зайнятості започаткувала проєкт, який допоможе вінничанам та людям з інших регіонів, які проживають у нас, знайти можливість працювати та отримувати достойну заробітну плату, а також зробити свій внесок у підтримку України, – каже директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Для того, щоб дізнатися більше про деталі працевлаштування, можна звернутися до Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості за номером телефону: (0432) 65 38 01.

Ілюстрація – tenews.org.ua

Читайте також: До проєкту з працевлаштування безробітних у Вінниці долучилась обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені Ющенка

Читайте також: Вінницька міська рада та обласний центр зайнятості запускає проєкт щодо працевлаштування безробітних

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.