Вінницька міська рада та обласний центр зайнятості запускає проєкт щодо працевлаштування безробітних

17:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька міська рада та обласний центр зайнятості запускає проєкт щодо працевлаштування безробітних містян, переселенців та залучення їх до суспільно-корисних робіт.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідне рішення розглядали 25 квітня.

До переліку видів суспільно-корисних робіт входять:

– ремонтно-відновлювальні роботи, які виконують на об’єктах забезпечення життєдіяльності,

– роботи з ремонту житлових приміщень,

– розбір завалів,

– розчищення залізничних колій і автомобільних доріг,

– організація забезпечення життєдіяльності громадян, які постраждали внаслідок бойових дій,

– сільськогосподарські роботи,

– роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку, благоустрій та озеленення території міста, кладовищ та зон відпочинку тощо.

Першими двома замовниками стали міські комунальні підприємства «Вінницязеленбуд» та «Комбінат комунальних підприємств». Вони потребують 32 працівників для робіт, пов’язаних з упорядкуванням, благоустроєм та озелененням територій громади, виготовленням маскувальних сіток, заготівлею дров для опалювального сезону, сінокосінням та упорядкуванням прибережних смуг та водойм тощо.

Йдеться, що до робіт залучаються працездатні люди, у тому числі особи, які не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану, зокрема безробітні та інші незайняті особи.

Тимчасова зайнятість на суспільно корисних роботах дасть людям отримати заробітну плату, достатню для того, щоб покрити основні потреби, а також знайти можливість реалізувати себе. Фінансування передбачене за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, – каже директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Щоб долучитися до суспільно-корисних робіт, можна звернутися до Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості за номером телефону: (0432) 65 38 01.

Фото – zmina.info

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.