До проєкту з працевлаштування безробітних у Вінниці долучилась обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені Ющенка

11:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває проєкт для безробітних за підтримки міської ради. До проєкту додали ще одного замовника суспільно корисних робіт – Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені акад. О. І. Ющенка.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами директора департаменту економіки і інвестицій ВМР Максима Мартьянова, там є 38 вакансій.

Першими замовниками були два міських комунальних підприємства: “Вінницязеленбуд” та “Комбінат комунальних підприємств”. Вони потребують працівників для робіт, пов’язаних з упорядкуванням, благоустроєм та озелененням територій громади, виготовленням маскувальних сіток, заготівлею дров для опалювального сезону, сінокосінням та упорядкуванням прибережних смуг та водойм тощо. Такі ж завдання можна виконувати у Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні імені О.Ющенка.

Нагадаємо, у квітні Вінницька міська рада та обласний центр зайнятості запустили проєкт щодо працевлаштування безробітних містян, переселенців та залучення їх до суспільно-корисних робіт.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: Вінницька міська рада та обласний центр зайнятості запускає проєкт щодо працевлаштування безробітних

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.