У Вінниці з понеділка учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно

17:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з понеділка, 31 січня, учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно. Водночас, для учнів молодших класів навчальний процес здійснюватиметься у звичайному режимі. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, таке рішення сьогодні, 28 січня, ухвалила міська комісія з ТЕБ та НС, щоб не допустити підвищення рівня захворюваності на гострі вірусні інфекції, грип та COVID-19.

 

Так, за рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 31 січня школярі молодших класів та “Вінницької спеціальної школи для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку” будуть відвідувати уроки у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Також в звичайному режимі функціонуватимуть дитячі садки.

Учні 5-11 класів закладів освіти всіх форм власності будуть навчатись дистанційно. Також в онлайн-режимі працюватимуть заклади позашкільної освіти всіх форм власності.

Нагадаємо, на минулому тижні з’явилося рішення про переведення школярів усіх класів на дистанційне навчання. Однак згодом рішення скасували та відправили на доопрацювання.

Варто також нагадати, що у Вінниці, області та Україні останніми днями фіксують значне зростання добового приросту інфікувань COVID-19. Зокрема, протягом минулої доби в регіоні зафіксували 1505 нових випадків захворювання, а в Україні зареєстрували черговий добовий рекорд – 34 408 випадків. З понеділка також Вінниччину було віднесено до “помаранчевої” зони епіднебезпеки.

Для ілюстративного фото використано зображення з сайту icf.edu.in