У Вінниці відзавтра школярі навчатимуться дистанційно (ОНОВЛЕНО)

17:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

ОНОВЛЕННЯ: Як повідомили згодом у Вінницькій міськраді, рішення скасували

У Вінниці сьогодні, 20 січня, міська комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про переведення школярів 1-11 класів на дистанційне навчання з п’ятниці, 21 січня. Це пов’язано зі збільшенням захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19.

Таку інформацію опублікували на сайті міської ради.

За повідомленням, організація освітнього процесу для учнів 1-11 класів буде проходити дистанційно згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Таке рішення ухвалили, щоб не допустити підвищення рівня захворюваності на гострі вірусні інфекції, грип та COVID-19.

Заклади позашкільної освіти теж працюватимуть в онлайн-режимі.

В міськраді зазначають, що станом на 19 січня 16 з 45 шкіл Вінницької міської територіальної громади перетнули епідпоріг (більше 20%) із захворюваності на грип та гострі вірусні інфекції. Збільшилась і кількість дітей, хворих на коронавірусну хворобу. За даними департаменту охорони здоров’я міської ради, на стаціонарне лікування до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні в середньому щодня госпіталізують 40 дітей, до обласної дитячої інфекційної лікарні – 18 дітей.

Також, як повідомляє “Місто над Бугом” з посиланням на очільницю департаменту освіти Вінницької міської ради Оксану Яценко, таке рішення комісії не пов’язане із хвилею повідомлень про замінування навчальних закладів в Україні та Вінниці зокрема.

Нагадаємо, в Україні фіксують новий спалах захворюваності на COVID-19. Лише на Вінниччині за минулу добу було зафіксовано майже тисячу випадків інфікування.

Статистику щодо коронавірусу в Україні та світі можна переглядати у нашому телеграм-каналі за ЦИМ посиланням. Новини щодо COVID-19, карантину та вакцинації можна читати на нашому сайті ТУТ.

 

Ілюстративне фото – www.vmr.gov.ua