У Вінниці з 4 січня відновлять рух трамваїв за маршрутами №1, №5 та №6

17:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відзавтра, 4 січня, у Вінниці відновлять рух трамваїв за маршрутами № 1 “Муніципальний ринок – Електромережа”, № 5 “Барське шосе – Електромережа” та № 6 “Муніципальний ринок – Вишенька”. Вказані маршрути функціонуватимуть як у робочі, так і у вихідні дні. 

Втім, як зазначають на сайті Вінницької міської ради, тимчасово на цих маршрутах працюватиме менша кількість трамваїв, ніж зазвичай.

Як і раніше, продовжать курсувати трамваї за маршрутами № 3 “Вишенька – Електромережа” та № 4 “Барське шосе – Муніципальний ринок”. Окрім того, у звичайному режимі продовжать працювати автобуси, тролейбуси та маршрутні таксі.

За словами директора транспорту та міської мобільності Андрія Сорокіна, можливість збільшити кількість трамвайних маршрутів з’явилась у зв’язку з певною стабілізацією в українській енергетиці.

Нагадаємо, через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України та дестабілізацію в енергосистемі у Вінниці наприкінці листопада почали випускати на маршрути лише трамваї №4 “Барське шосе – Муніципальний ринок”. На початку грудня повідомили про залучення до пасажироперевезень трамваїв на маршруті №3.

Ілюстративне фото – з архіву