У Вінниці тимчасово зменшують кількість трамваїв та трамвайних маршрутів

19:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці тимчасово змінюють графік руху громадського електротранспорту. Через велику електрозатратність трамваїв зменшують їх кількість та маршрути, по яких вони курсуватимуть. Трамваї рухатимуться лише за маршрутом №4 “Барське шосе – Муніципальний ринок” як у робочі, так і у вихідні дні.

Також, як зазначають на сайті Вінницької міськради, у робочі та вихідні дні тролейбуси курсуватимуть згідно з розкладом.

Крім того, за повідомленням, на маршрутах по-максимуму будуть працювати автобуси та маршрутні таксі. Додатково буде збільшено кількість транспортних засобів, які будуть обслуговувати маршрути “Вишенька-Київська” та “Вишенька-Залізничний вокзал”.

Втім, як підкреслюють в муніципалітеті, випуск електротранспорту на маршрути здійснюватиметься відповідно до доведених потужностей “Вінницяобленерго”. 

– Терористичні удари по цивільній інфраструктурі спричинили проблеми в енергетиці по всім містам України. У зв’язку з цим, на тимчасовій основі, рух громадського електротранспорту зазнає змін, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні вранці у міськраді повідомили, що сьогодні з 9:30 до 17:00 у Вінниці призупиняють рух електротранспорту. Згодом стало відомо, що в місті змінюють графік руху електротранспорту, і він курсуватиме з 5:30 до 9:30 та з 17:00 до 20:30. Транспорт також призупинятиме рух і на час зникнення напруги.

Ілюстративне фото – з архіву “Вежі”

Читайте також: У Вінниці через відключення світла електротранспорт змінює графік руху

Читайте також: У Вінниці сьогодні призупиняють рух трамваїв та тролейбусів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.