У Вінниці взяли під варту чоловіка, підозрюваного у жорстокому вбивстві собаки

11:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Слідчий суддя Вінницького міського суду ухвалив запобіжний захід для чоловіка, підозрюваного в жорстокому поводженні з тваринами. За рішенням, чоловіка на 60 днів взяли під варту. Також визначено суму застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів, тобто – 190 320 гривень. 

Як йдеться на сайті Судової влади, підозрюваний у дворі житлового будинку біля дитячого майданчику схопив собаку, що перебувала на проїзній частині, та завдав кілька ударів ножем по її тулубу, після чого перерізав їй горло. Від отриманих ушкоджень тварина померла. Відомо, що серед свідків ситуації були діти.

Зазначається, що під час обрання запобіжного заходу слідчий суддя врахував обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України. На сьогодні підсудному інкримінують правопорушення за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії.

Як раніше повідомляли на сайті Національної поліції Вінницької області, 20 серпня у Вінниці затримали 21-річного чоловіка, який на вулиці Сергія Зулінського на очах у неповнолітніх зарізав собаку, після чого викинув тіло тварини в сміттєвий контейнер. Правоохоронцям затриманий сказав, що зробив це, оскільки кількома днями раніше його вкусив схожий пес.

 

 

Ч. 3 ст. 299 КК України – жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом (караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років).

(За матеріалами protocol.ua) Стаття 177 КПК України, ч 1. Метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов’язків, а також запобігання спробам: 1) переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; 2) знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; 3) незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; 4) перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; 5) вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.

Читайте також: Вінничанина, який убив собаку, засудили до п’яти років тюрми

Читайте також: 5 років за вбивство собаки: суд залишив вирок вінничанину без змін

Читайте також: За вбивство собаки суд на Вінниччині засудив чоловіка до двох з половиною років тюрми

Головне ілюстративне фото – pravda.com.ua, фото, відео – vn.npu.gov.ua 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.