У Вінниці виступить кримськотатарський етно-ансамбль “Мусафір”

14:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на площі Європейській з акустичним концертом виступить “Мусафір” відомий кримськотатарський ансамбль. 

Послухати етнічну музику корінного народу України можна буде вже цієї п’ятниці, 23 липня, на площі Європейській. Концерт колективу відбудеться просто неба, тож відвідати його можна буде безкоштовно. Початок о 19:30.

Концерт ансамблю “Мусафір” у Вінниці влаштують у рамках дводенного форуму для лідерів громадських організацій “Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”. Серед його учасників близько 150 осіб з більшості областей України, а також гості із Польщі. Детальніше про форум ТУТ.

Крім цього в рамках форуму у суботу, 24 липня, відбудеться ярмарок видань громадських організацій. Зокрема можна буде придбати дитячий журнал “Крилаті” від “Спілки української молоді в Україні”, видання “Країна зсередини” медіапроєкту “Ukraїner”, настільну гру “Ліза та її друзі подорожують світом” від ГО “Джерело Надії”, настільну гру “В пошуку скарбів” ініціативи “Менщина туристична” та багато інших.

Ярмарок відбудеться 24 липня просто неба на Європейській площі й триватиме з 12:00 до 13:30 години.

Форум відбудеться в рамках проєкту “Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні”, що реалізується Спілкою “Громадські ініціативи України” за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED). Партнерами у проведенні є портал для НУО “Громадський Простір”, мережа “Місто Змістів”. Захід некомерційний.

Фото – kustdnipro.com
Ілюстративне фото – social networks

Читайте також: У Вінниці стартував продаж квитків на мистецький фестиваль “Ticket to the SUN”

Читайте також: У Вінниці на початку жовтня влаштують триденний музичний “Vinnytsia Jazzfest”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.