У Вінниці стартував продаж квитків на мистецький фестиваль “Ticket to the SUN”

17:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відкрили продаж квитків на триденний мистецький фестиваль “Ticket to the SUN 2021”. Він відбудеться за два тижні – 30-31 липня й 1 серпня. 

Організатори NGO “PLAI” повідомили, що програму поки не розкривають. Водночас зазначають, що на відвідувачів чекає три повноцінні дні на межі міста та лісу: музика на будь-який смак, лекції, воркшопи, екскурсії, відпочинок, перформанси, ранкова йога, каяки, скелелазіння, слеклайн, вуличні народні ігрища, купання.

Також на гостей чекає музична, перформативна, літературна, візуальна та кіно- програми. Загалом 8 різних локацій з дійствами та майстер-класами.

 

У програмі цьогорічного open-air виступи відомих українських музикантів у різних жанрах, різноманітні тематичні майстер-класи та воркшопи: хореографічний перформанс, співголосся, робота з керамікою, створення верет (тканих килимків) та інше, – кажуть організатори. 

На вікенді будуть ранкова йога, каяки, скелелазіння, слеклайн, вуличні народні ігрища, купання, екскурсії. Для зручності учасників з інших міст та любителів спати під зорями на “Території SUN” розгорнеться наметове містечко. Також буде організований фудкорт– йдеться у повідомленні. 

 

Фестиваль “Ticket to the SUN” відбудеться у Вінниці з 30 липня по 1 серпня на “Sun-території” (територія колишнього санаторію ім. Коцюбинського, що по вул. Маяковського, 243 на Старому місті).

Вартість квитків: один день 100 грн (кожен день браслет матиме інший колір), абонемент 250 грн. Квитки можна придбати за ЦИМ посиланням. Їх можна буде придбати й на вході, але тоді ціна буде вища.

Нагадаємо, що перший і поки що єдиний фестиваль “Ticket to the SUN” відбувся у Вінниці влітку 2019 року і тривав три дні. Як це було, читайте і дивіться у матеріалах:

1) Простір мистецтва, свободи і творчого хаосу: у Вінниці відкрилася SUN Територія. ФОТОРЕПОРТАЖ

2) “Раніше сюди не ходив транспорт, аж раптом “доїхало” мистецтво”: що думають вінничани про перші вихідні на “SUN Території”. ФОТО

3) Мирослав Джонович на сіні та мішки на головах: як завершилися перші мистецькі вихідні “TICKET to the SUN” у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

4) Діти, музика і простір: кращі фото з перших Мистецьких вихідних на SUN Території

Графіка – facebook.com/sunterytoria
Фото – з архіву Vежі