У Вінниці на початку жовтня влаштують триденний музичний “Vinnytsia Jazzfest”

11:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці восени відбудеться XXV міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest”. Він триватиме з 1 до 3 жовтня і буде називатися “Джазовий порт”.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомив Павло Третьяков, голова наглядової ради ГО “Інститут культурної політики”, під час брифінгу “30 років у вільній країні лунає вільна музика джаз!”.

Фестиваль відбудеться з 1 по 3 жовтня 2021 року у місті Вінниця, звичайно, сказав він.

Водночас Ірина Френкель, продюсерка фестивалю, додала, що цього року захід буде називатися “Джазовий порт”.

Від слова “портал”, тобто перенесення в часі, який презентує повний зріст українських джазових музичних колективів, – пояснила пані Ірина.

Повідомляється, що міжнародний фестиваль “Vinnytsia Jazzfest” з 1996 року щорічно проводиться восени у місті Вінниця. У заході беруть участь відомі джазові музиканти з України, Польщі, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки та інших країн. Однак минулого року “Vinnytsia Jazz Fest” відбувся виключно онлайн (глядачів у залу не допустили). Усе – через ситуацію зі зростанням захворюваності на COVID-2019.

Також у 2016 році (за результатом опитування в рамках проєкту ПРОМІС, задля розробки бренду міста) “Vinnytsia Jazzfest” став найбільш відомою культурною подією міста. 

Нагадаємо також, що 27-29 серпня цього року на території Палацу Потоцьких в Тульчині відбудеться “Operafest Tulchyn”. Детальніше із програмою фестивалю можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Крім цього для його відвідувачів планують закупити експрес-тести на COVID-19 (на це передбачили 150 тисяч гривень субвенції).

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Бандура, кава та квадратна гітара: у Вінниці розпочався «фартовий VINNYTSIA JAZZFEST-2017»

Читайте також: “В джазі лише дівчата” офіційно відкрили JazzFest у Вінниці. ФОТО

Читайте також: Степ на склі та Знаки Зодіаку: Vinnytsia Jazz Fest відкрили “Балом у Савойї”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.