У Вінниці виділили 900 тисяч гривень на реставрацію будівлі майбутнього туристичного хабу

17:29
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 29 жовтня, на сесії Вінницької міської ради виділили кошти на реконструкцію будівлі для туристичного хабу, що на Соборній, 89. Крім цього на сесії ухвалили рішення про виділення коштів на реставрацію пам’ятки «Башта та мур», а також на підтримку спорту та медичне обладнання спеціалізованого будинку дитини. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на роботи з реконструкції будинку на вулиці Соборній, 89, де розміститься туристичний хаб, спрямували 900 тисяч гривень. Нагадаємо, реконструкція приміщення для туристичного хабу Вінниці розпочалася у березні цього року. Турхаб планують відкрити вже наступного року в самому центрі міста – у триповерховій будівлі на вулиці Соборній, 89. Як він виглядатиме – дивіться ТУТ.

Окрім цього, сьогодні на реставраційні та консерваційні роботи пам’ятки архітектури національного значення “Башта та мур” (“Вінницькі мури”, що в середмісті) виділили 500 тисяч гривень субвенції.

На нове медичне обладнання та інвентар для обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради виділили 150 тисяч гривень. У закладі перебувають 14 дітей з інвалідністю.

На облаштування мережі каналізування на вулиці Москвіна на Старому місті – 640 тисяч гривень. А 720 тисяч гривень виділили на підтримку спорту, зокрема Обласній федерації волейболу для підготовки до змагань – 200 тисяч гривень.

Фото – архів Вежі

Читайте також: Міська рада планує передати пів мільйона субвенції на реставрацію “Вінницьких мурів”

Читайте також: Архітектурні «привиди» міста: що мріють бачити вінничани у занедбаних будівлях Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.