У Вінниці почали ремонт приміщення для майбутнього Туристичного хабу. ФОТО

9:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці стартувала реконструкція приміщення для Туристичного хабу Вінниці.  Його планують відкрити в самому центрі міста – у триповерховій будівлі по вул. Соборна, 89.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мер міста Сергій Моргунов, зазначивши, що це буде найбільший турхаб в Україні. Як відомо, крім інноваційного та якісного туристично-інформаційного сервісу, там мають облаштувати зони відпочинку, зони для проведення заходів, офіси та коворкінги.

– Нарешті приступаємо до практичної реалізації масштабного проєкту зі створення Туристичного хабу Вінниці – роботи з реконструкції приміщення стартували, – повідомив Сергій Моргунов. Після завершення реконструкції будівлі біля входу буде встановлено перший у місті інтерактивний туристичний кіоск, де гості Вінниці зможуть отримувати необхідну інформацію цілодобово. Всередині та ззовні розташуємо зручні місця для відпочинку і облаштуємо подієвий майданчик, де регулярно проходитимуть лекції, тренінги, майстер-класи та інші заходи.

 

Повідомляється, що у цьому році планують завершити І етап цього проєкту, а повноцінно Туристичний хаб Вінниці запрацює вже у 2022 році.

Переконаний, що майбутній простір хабу стане імпульсом для появи нових турів, маршрутів і пропозицій у різних сегментах місцевого туризму. Паралельно ми втілюватимемо інші масштабні проекти для підсилення туристичної привабливості нашого #МістоІдей: реконструкція аеропорту, започаткування нових цікавих музеїв та поява майданчиків для великих культурних і ділових подій. Це передбачено нашою Стратегією розвитку “Вінниця 3.0”, – зазначив Сергій Моргунов. 

Нагадаємо, що на реконструкцію будівлі для майбутнього туристичного хабу міська влада ще у 2020 році планувала виділити понад 11,387 мільйона гривень. 

 

Фото – facebook.com/SAMorgunov та з архіву Vежі

Читайте також: Коворкінг, кав’ярня та івент-зона: стало відомо, як виглядатиме туристичний хаб у Вінниці. ГРАФІКА

Читайте також: Реконструкція “Кристалу”, е-квиток у маршрутках і нові дитсадки: проекти розвитку Вінниці на 2021 рік

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.