У Вінниці встановлено вже понад 200 систем автоматичного відкриття замків в укриттях

11:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці автоматичні замки в укриттях тепер є у 53 закладах шкільної та дошкільної освіти. Також – у чотирьох ПТУ, які мають зовнішній вхід в сховище. Окрім цього, системи автоматичного відкриття замків в найпростіші укриття установлені вже в понад 150 вінницьких багатоповерхівках. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, ще близько півтора місяця тому системи автоматичного відкриття замків почали встановлювати у житловому секторі.

Так, за словами директора «Вінницького інформаційного центру» Сергія Бригадира, загалом встановлено понад 200 таких систем. Зокрема це ліцеї, садочки, деякі заклади культури, заклади спорткомітету, окремі укриття, розташовані на базі комунальних підприємств, деякі підліткові клуби за місцем проживання, житлові будинки тощо.

Що стосується багатоповерхівок, то наразі системи автоматичного відкриття замків в найпростіші укриття, які мають окремий вихід на вулицю, установлені у понад 150 будинках. 

Серед перших багатоквартирних будинків система була встановлена в укритті ОСББ за адресою вулиця Ратушна, 16.

Як тільки лунає сигнал «тривога», двері в укриття автоматично відкриваються, а відповідне сповіщення приходить мені на телефон. Після того, як лунає «відбій», двері так само самі автоматично зачиняються, про що мені теж надходить сповіщення. Коли у людини є потреба потрапити в укриття в той час, як не має тривоги вона може скористатися фізичними ключами або може відкрити замок з допомогою телефона. Також ми надали доступ до укриття сусідній піцерії (…), – каже голова правління ОСББ «Ратушна-16» Світлана Тарногродська. 

 

Фото – з архіву Вежі

Читайте також: У Вінниці першими в Україні запустили автоматизовану систему відкриття дверей в укриттях. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.