У Вінниці вперше відбудеться свято смаколиків FOOD FEST

13:13
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Новорічні свята добігають кінця, однак веселощі у Вінниці тривають: вже найближчої неділі вінничан запрошують на фестиваль смаколиків «FoodFest», що відбудеться у Центральному парку.

Такий новорічний фестиваль для тих, хто любить поласувати смачненьким, проведуть вперше. Тому на свято запросили відомих кулінарів – учасників телевізійного шоу «Майстер шеф» Марину Шевченко та Євгена Поліводу.

Сам фестиваль смаколиків відбудеться 15 січня о 13:00 у вінницькому Центральному парку. Біля головної ялинки міста на вінничан чекатимуть ярмарок вуличної їжі від провідних рестораторів Вінниці, а також багато конкурсів та народних забав.

  • Такий захід ми проводимо вперше і маємо надію, що не востаннє. Хочемо, щоб такий захід став одним з традиційних фестивалей, які будуть проводити біля новорічної ялинки. Як вже побачили по попереднім святам, як День Міста та День Європи, вулична їжа користується популярністю, але за умови, що вона якісна та гарно приготована, – розповів директор Департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Організаторами фестивалю стали Департамент культури Вінницької міської ради спільно із мережею магазинів господарських товарів «Я – Господиня» та «Попелюшка».

Головне фото – ufest.in.ua