У Вінниці волонтери із “секретної команди “John Galt” збирають допомогу для медиків. ФОТО

17:27
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці почала діяти “секретна волонтерська команда John Galt. Наразі група збирає кошти на придбання спеціальних захисних комбінезонів для медиків “швидкої допомоги”

Як зазначено в дописі волонтерки Діани Подолянчук, 20 березня волонтери передали лікарям “швидкої допомоги” 20 костюмів спецзахисту та спеціальні захисні окуляри.

     

Волонтерка зазначила, що це була перша партія нашої гуманітарної допомоги, яку розподілили між трьома підстанціями екстреної медичної допомоги.

Згодом, 23 березня, Діана Подолянчук повідомила про передачу ще 30 захисних спецкостюмів та окулярів для бригад “швидкої допомоги”. Таким чином на першу партію зібрали 18 535 гривень, на другу – 23 000 гривень.

     

Зараз волонтери збирають кошти на більшу партію спеціального захисту багаторазового використання.

В коментарі Vежі Діана не розкрила подробиць складу групи волонтерів. У своїх дописах дівчина називає її “секретною волонтерською командою”, учасники якої не хочуть розкривати свої особи.

Щоб допомогти волонтерській групі, можна переказати кошти на карту «Приват-банку»: 5168 7427 2563 7338 (на ім’я Подолянчук Діана).

Більш детальну інформацію та фінансові звіти можна побачити на сторінці Діани Подолянчук у Фейсбук.

Також вінничанка повідомляє про пошиття волонтерами захисних масок. Подолянчук пише, що йдеться про маски для водіїв-волонтерів, які підвозять лікарів на роботу, та самих медиків. Наразі із закупівлею матеріалів для масок можна допомогти, переказавши кошти на картку Катерини Шрамко: 5168 7554 2881 7486.

Зазначимо також, що окрім волонтерства, Діана Подолянчук є засновницею однієї із танцювальних шкіл міста. Окрім того, нещодавно дівчина вирішила щодня в прямому ефірі влаштовувати уроки танців, аби морально підтримати інших. Останні уроки вона проводила на кухні, використовуючи навіть різне приладдя.

Читайте також: Танці з деко та качалкою: як вінницька танцівниця тренує містян під час карантину

Читайте також: Вінницькі волонтерки разом з дітьми шиють безкоштовні маски. ФОТО

Читайте також: Що робити на карантині: поради від Vежі, як провести час вдома цікаво та з користю

Читайте також: Вінничани організували доставку обідів для одиноких, стареньких та людей з інвалідністю. ФОТО

Читайте також: За кошти спецфонду “СтопВірус” у Вінниці придбають апарат для точної діагностики коронавірусу

Читайте також: До Вінниці надійшли 10 тисяч респіраторів та 100 експрес-тестів на коронавірус. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.