Танці з деко та качалкою: як вінницька танцівниця тренує містян під час карантину

18:44
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Чим займатися на карантині, аби не сумувати в чотирьох стінах? Вінницька танцівниця Діана Подолянчук пропонує щоранку разом танцювати. 

З початку карантину, коли населення просять не залишати дім без необхідності, перед багатьма постало питання “що робити цілими днями вдома?”. Діана Подолянчук, засновниця однієї із танцювальних шкіл міста, вирішила щодня у прямому ефірі проводити уроки танців, аби морально підтримати інших. Останні уроки вона проводила на кухні, використовуючи навіть різне приладдя.

– Всі ж зараз сидять вдома. Чому би вранці не прокинутись і разом потанцювати? – розповідає дівчина. – Відео першого уроку подивилось майже дві тисячі людей. Другий та третій урок біля тисячі. Знаю, що мене дивляться і танцюють зі мною діти та дорослі. Мені пишуть батьки діток: «Моя донька з тобою танцює щодня». Вже почала проводити танці на кухні. Є танець з качалкою, завтра буде танець з деко. Мене вінничани просять зняти відео «Як можна готувати пельмені й танцювати».

Діана Подолянчук зазначає, що намагатиметься проводити такі відеоуроки щодня об 11 годині на сторінці у Facebook. Розповідає, що ідея виникла, коли вона була у місті Полонне, де записала перший онлайн урок для учнів своєї школи танцю.

Крім танців, дівчина також записала відеоурок «як лежати на дивані з телефоном і займатись».

– Зараз такий дефіцит на хороші новини, що потрібні люди, які скажуть: «Все добре. Давайте разом потанцюємо. Все буде добре. А зараз подуріємо, як діти».

Дівчина додає, що зараз, під час карантину, танці не є її основною діяльністю. Діана більше займається волонтерською роботою. Волонтери разом шукають необхідні медикам маски та матеріали, з яких можна виготовити такі маски власноруч, шукають спецзахист для лікарів “швидких”, замовляють дезінфікуючі засоби тощо.

– Мені здається, що це не той час, коли можна просто відсидітися. Щонайменше, потрібно проводити інформаційну кампанію. Вдягати маску, міняти аватарки #ясиджувдома, бути свідомим та зберігати спокій.

Фото надані Діаною Подолянчук

Читайте також: Що робити на карантині: поради від Vежі, як провести час вдома цікаво та з користю

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.