У Вінниці влаштують музичний флешмоб для татусів та дітей до Міжнародного дня сім’ї

10:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього тижня Вінниця приєднається до міжнародного музичного флешмобу для дітей та їхніх татусів. Наразі організатори ще запрошують вінничан приєднатись до заходу, а після флешмобу, родини зможуть також разом взяти участь у конкурсах, розіграшах та розвагах.

У суботу, 15 травня, на набережній поблизу фонтану «Рошен» з 11:00 до 12:30 відбудеться музичний флешмоб дітей та татів. Захід приурочено до Міжнародного дня сім’ї.

– Під час флешмобу родини збираються разом на відкритому повітрі, щоб якісно провести дозвілля, попрактикуватися у грі на музичних інструментах та зіграти пісню гурту «Антитіла» — «TDME», — зазначають організатори.

– Чому саме гра на барабанах? Тому що це взаємодія, адже не почувши ближнього, барабанний ритм не зазвучить! Так і в стосунках!

Організатором заходу у Вінниці є «ТатоХаб.Вінниця», який функціонує при ГО «Бюро інституційного розвитку» та сприяє залученню чоловіків до усвідомленого батьківства, має освітню функцію та збирає на своїх заняттях татів, котрі прагнуть більш якісно проводити час із дітьми та покращувати стосунки у родині.

До речі, розповідають, що захід відбудеться одночасно у восьми країнах: Україна, Молдова, Білорусь, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Сербія, Туреччина.

– В Україні участь беруть 10 міст! Спільний відеоролик побачить весь світ до дня батька і Вінниця також буде його частиною! — додають організатори.

Для того, щоб взяти участь у флешмобі, варто заздалегідь зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Після флешмобу, родини можуть також взяти участь у конкурсах, розіграшах та розвагах. З 13 години у закладі «Yellow Submarine» (вул. Кармелюка, 2, ТРЦ «Кемпа») влаштують майстер-клас для татусів та їхніх дітей з приготування піци та коктейлів. Для мам також організують дозвілля, зокрема, з 13 години вони разом з дітьми молодшого шкільного віку зможуть взяти участь у бранчі просто неба та поспілкуватися на тему «Фріланс. Дистанційка. Як, де, ким?».

Захід проводиться в рамках партнерства між Вінницькою міською радою та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні у синергії програм та проєктів офісу UNFPA в Україні:

– Програма ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства, що фінансується Європейським Союзом і реалізується спільно ООН-Жінками та UNFPA;

– Програма ООН з відновлення та розбудови миру;

– Трамплін до рівності: Проєкт зі зміни соціальних норм та викорінення гендерних стереотипів задля сталого розвитку та добробуту жінок і чоловіків в Україні.

Фото з соціальних мереж

Читайте також: «Це чоловіча тусовка»: як у Вінниці працює «ТатоHub»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.