У Вінниці влаштують майстер-клас з плетіння браслетів з паракорду для захисників України

14:41
Become a Patron!

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” завтра, 8 жовтня, відбудеться безкоштовний майстер-клас по плетінню браслетів з паракорду для захисників України. 

Як повідомляє Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, проводитиме майстер-клас Софія Доліщук. Матеріал, з якого його виготовлятимуть, це синтетичний шнурок з нейлону:

Саме з таких шнурів раніше робили стропи парашутистів. Шнур гладкий, еластичний та міцний. За ці властивості він був гідно оцінений військовими та цивільними. Складається він з безлічі переплетених між собою ниток і сердечника, який також з ниток. За рахунок своєї міцності шнурок можна буде використовувати для кріплення екіпіровки, при ремонті одягу та в інших екстремальних ситуаціях.

Крім цього, учасники зможуть прикріпити до браслета листівку з побажаннями для підтримки захисників та захисниць України і, згодом, привітати їх з Днем Захисника України.

Розпочнеться майстер-клас для бажаючих (від 14 років) о 13:00 у “Квадраті”, що розташований по вулиці Театральна, 15. Триватиме захід до трьох годин. Для участі у ньому необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що за можливості можна приходити зі своїм матеріалом.

Ілюстративне фото – https://ukrainart.com.ua/,

фото – зі сторінки Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат” у Facebook

Читайте також: “Мій Ізюм”: у Вінниці відбудеться виставка живопису та благодійний продаж картин і авторського мерчу

Читайте також: У Вінниці відбудеться інтелектуальна гра БАТЛУМ – “Сила нескорених”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.